Pytania i odpowiedzi:
Otwarte projekty:
e-mail: kontakt@seodirector.pl
tel.: 723 311 179 GG: 3854049CennikKażda strona to sprawa indywidualna, dlatego nie mamy sztywnego cennika ani z góry określonej technologii w jakiej ją wykonamy. Jeden Klient potrzebuje strony prostej, przejrzystej, z krótką informacją i danymi kontaktowymi, inny potrzebuje zaawansowanej, efektownej witryny z różnymi efektami graficznymi i możliwościami funkcjonalnymi.

Klinet na samym początku określa nam swoją wizję. My wykonujemy stronę zgodnie z jego wytycznymi i dodatkowo podsuwamy swoje pomysły, które z doświadczenia wiemy, że okażą się skuteczne. Dzięki ponad 10-cio letniemu doświadczeniu w branży budowy stron www, pozycjonowania i marketingu internetowego, znamy ciekawe i pewne rozwiązania, które pomogą danej firmie dotrzeć do Klienta i go skutecznie pozyskać.

Wykonujemy strony zgodnie z zasadami największej i jedynie liczącej się wyszukiwarki w Polsce i na świecie Google.pl. Jesteśmy firmą, która tworzy strony Internetowe z myślą o sukcesie Klienta.

Strony internetowe wykonujemy już od 700 zł brutto.

Zapytaj o stronę InternetowąKONTAKT

Ostatnie realizacjeZapytaj o stronę Internetową


Dziś promujemy - katalog stron: Katalogowanie
Pobierz skrypt "podlinkuj wpis" za darmo z działu download.
Napisz do nas

Twoja strona

w domenie portalu regionalnego.

Poznaj więcej

szczegółów - Napisz do nas

Unikalny wygląd

za 30zł rocznie.

Nasza witryna internetowa uzywa ciasteczek (ang. cookies) - zgodnie z prawem informujemy Cię o tym, pamiętaj że możesz wyłączyć je w ustawieniach przeglądarki.